Workshops

Kennis is macht en met onze trainingen en workshops voor de flexbranche verzekert u zich van up-to-date informatie en actueel lesmateriaal. Wij verzorgen de trainingen en workshops zowel in groepsverband als individueel en bij voorkeur incompany om zoveel als mogelijk aansluiting bij uw praktijk te realiseren. Wij streven ernaar de training/workshop zoveel als mogelijk te laten aansluiten op de behoefte aan kennis of vaardigheid van de deelnemer(s). Wij stemmen de inhoud van de training/workshop nauwkeurig af met uw organisatie en zorgen ervoor dat de onderwerpen die meer aandacht behoeven, die ook krijgen. Zo is iedere training of workshop van FlexAssets maatwerk!

Workshops
Hou je kennis up-to-date: onze workshops beginnen waar SEU ophoudt!

Wetsvoorstel meer zekerheid flexwerkers

Het wetsvoorstel meer zekerheid flexwerkers is op 19 mei ingediend bij de Tweede Kamer. Beoogde ingangsdatum is 2027 en onderdeel gelijke beloning is vooruitlopend hierop al in de nieuwe cao (2026) voor uitzendkrachten opgenomen. Tijdens deze workshop behandelen we de consequenties van dit wetsvoorstel.

Workshop gelijke of gelijkwaardige beloning uitzendkrachten

Tijdens de workshop gelijke of gelijkwaardige beloning gaat het niet alleen over de nieuwe regels, we kijken vooral naar het juist toepassen ervan. De inlener en uitzendwerkgever spelen samen een belangrijke rol bij de inschaling en beloning. Tijdens de workshop nemen we het gehele proces voor juist belonen vanuit de cao voor uitzendkrachten 2026 met je door..