Trainingen en webinars

Kennis is macht! Met onze trainingen, webinars en workshops voor de flexbranche verzekert u zich van up-to-date informatie en actueel lesmateriaal. Wij verzorgen de trainingen en workshops zowel in groepsverband als individueel en bij voorkeur incompany om zoveel als mogelijk aansluiting bij uw praktijk te realiseren.

Onze webinars zijn zowel live als on demand .

Agenda
Webinars & Live events

De uitzendbranche kent de bedrijfstakpensioenregeling StiPP. Deze  pensioenregeling wijzigt per 1 januari 2026. Met komst van de gelijkwaardige arbeidsvoorwaarden in de nieuwe cao voor uitzendkrachten 2026 – 2028 worden we daarnaast met nog iets nieuws geconfronteerd rond pensioen: compensatie pensioen opdrachtgever.
23 september 2026
Al 25 jaar lang brengt FlexAssets oplossingen voor vraagstukken van professionals en ondernemers in flex. En dat doen we samen met en bij onze opdrachtgevers. Zo kunnen we haarfijn inspelen op specifieke cases uit jouw praktijk. Ons jubileum vieren we met een feestelijk congres waarin we veel kennis en tips delen. Zo start je op tijd met de voorbereiding voor 2027!
De ET regeling staat centraal tijdens dit webinar. We vertellen je alles over de wijzigingen van de ET regeling als gevolg van de nieuwe cao voor uitzendkrachten die per 2026 in gaat. In dit webinar wordt niet de gehele ET regeling uitgelegd, het gaat om de wijzigingen.